Tootekataloog

Lähtume põhimõttest, et puit annab ruumile hubase ning sooja hõngu.
Nagu puidutekstuur, on ka Önwall mosaiikplaatide mustrid kordumatud.
Önwalli mosaiikplaatides võib esineda üle 10 erineva puiduliigi.
Toormaterjalina kasutame näiteks nii tamme ja leppa, kui ka eksootilisemaid liike nagu näiteks eeben, khaya, ovengkol, padauk ja mahagon.
Mosaiikplaadid on viimistletud kas õli või lakikihiga, mis toob kaunilt esile puidu naturaalse tooni ning tekstuuri. Lisaks on võimalik koostöös kliendiga leida ka teisi lahendusi.

Lisaks pakume saunadesse mõeldud mosaiikplaate, mis on paigaldatud niiskuskindlatele vineertahvlitele. Lepast, haavast ja termohaavast tahvlid sobivad ideaalselt ilmestama leiliruume, ning lisavad saunaruumi hubasust ning omanäolisust.

Ruumide akustiliste probleemide lahendamiseks oleme mitmel juhul eritööna valmistanud ka akustilisi difuuserpaneele, mis hajutavad kesk- ja kõrgsagedusi, jättes ruumi “elama” hajutades otse peegelduvad helilained ühtlaselt üle ruumi. Nõnda on võimalik ruumist likvideerida lõikav kaja, mis võib tekkida suurte lagedate seinapindade tõttu. Täpsema info saamiseks kirjuta info@onwall.ee

Keskkonnasõbralikkuse huvides kasutame materjalina ka võimalikult palju puidutööstuse ülejääke.

Önwall mosaiikplaate on lihtne seinale paigaldada, kasutades selleks seina- või montaažiliimi. Vaata ka paigaldusvideot. 

Külasta ka Önwalli Facebooki lehte!